Přejít k hlavnímu obsahu

Neuvěříte, které celebrity se už letos stihly zasnoubit! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/10.8.2018
Jak by řekla Beyoncé: "Cause if you liked it, then you should have put a ring on it."

Zdá se, že tento rok přeje lásce víc než kdy jindy. Zprávy o zasnoubení celebrit nás šokují i konejší ze všech stran. Berou se ti, co snad ani ještě nestihli zjistit navzájem svá příjmení, ale i dlouholetí partneři se do toho konečně obuli. Zjistěte, kdo všechno si již brzy řekne své ano! 

Lea Michele a Zandy Reich 

Tato hvězda seriálu Glee už není k mání. Její přítel Zandy Reich ji požádal o ruku letos v květnu a jako správný gentleman nejprve poprosil o svolení ke sňatku jejího otce. Lea žádost přijala a vyjádřila svou radost na Instagramu, kde se pochlubila obrovským diamantem.

Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk 

Tato blondýna potvrdila své zasnoubení za Brada Falchuka prostřednictvím titulní strany magazínu Goop. Šťastný pár se setkal při natáčení seriálu Glee a oficiálně inzeroval svůj vztah do světa rok poté, co se Gwyneth rozvedla s frontmanem kapely Coldplay - Chrisem Martinem.  

Ed Sheeran a Cherry Seaborn 

Romantická love story Eda Sheerana a Cherry Seaborn je jako vystřižená z jedné ze zpěvákových písní... vlastně, proč jen jako! Ed o své lásce napsal píseň Perfect. Setkali se v mládí a stali se dlouholetými přáteli a až v roce 2015, když se setkali na večírku u Taylor Swift, přeskočila jiskra. Na přelomu roku se zasnoubili.  

Princezna Eugenie a Jack Brooksbank 

Protože královských svateb není nikdy dost, máme obrovskou radost, že i Princezna Eugenie, sestřenice Prince Harryho, se bude vdávat. Bude si po sedmi letech vztahu brát Jacka Brooksbanka. Svatba proběhne v kapli Saint George ve Winsoru letos na podzim.  

Michelle Williams a Andrew Youmans 

Herečka se zasnoubila za finančníka Andrew Youmanse deset let po smrti Heatha Ledgera, se kterým má dceru Matildu, která letos slaví již 12 narozeniny. První fámy o zásnubách se objevily před udílení Zlatých Glóbů, kde se Michelle objevila s obrovským diamantem.  

Paris Hilton a Chris Zylka 

Vzpomínáte si ještě na Paris Hilton, dědičku globální hotelové sítě? Tato královna večírků a skandálů konečně našla své štěstí v náručí Chrise Zylka a rozhodla se usadit. Paris a Chris se seznámili na Oscarové párty před osmi lety ovšem randit začali až v roce 2015. 

Nick Jonas a Priyanka Chopra 

Bylo to zajisté jedno z největších překvapení tohoto roku, když tihle dva oznámili světu po dvouměsíčním vztahu, že se budou brát. Ale vypadají spolu tak šťastně, že jim moc přejeme, aby to vyšlo. 

Karlie Kloss a Joshua Kushner 

Tihle dva rozhodně nic neuspěchali. Joshua nasadil Karlie prstýnek po šesti letech vztahu a zasnoubili se během romantického víkendu v New Yorku.  

Justin Bieber a Hailey Baldwin 

Tahle žádost o ruku zlomila srdce mnoha dívkám a ženám po celém světě. Pár se zasnoubil nečekaně na Bahamách a bylo to pro mnohé velkým překvapení. Zdá se ale, že jak Justin, tak Hailey jsou ohromně šťastni.  A co na to Selena? Vypadá to, že je úplně v pohodě.

Pete Davidson a Ariana Grande 

Tohle byla další bomba pro mediální domy po celé planetě. Po pouhých pár týdnech randění a po sérii společných tetování se i tihle dva rozhodli, že jsou pro sebe jako stvořeni... prostě heslem poslední doby je očividně: “není čas, ztrácet čas.”  

Hugh Grant a Anna Eberstein 

Hugh Grant už není starým mládencem, kterého by chtěla každá žena, která viděla nějaký z jeho filmů, dostat pod čepec. Jedné se to totiž již brzy podaří. Ve svých 57 letech se Hugh konečně ožení za svou švédskou přítelkyni Annu.  

Marc Jacobs a Charly "Char" Defrancesco 

Tak tohle bude jistě jedna z nejstylovějších svateb roku a my se na ní moc těšíme! Když si totiž světoznámý designér bere svého dlouholetého přítele, předpokládáme, že to bude velkolepé.  

Idris Elba a Sabrina Dhowre 

Tohoto krasavce je nám nesmírně líto. Svou přítelkyni Sabrinu požádal o ruku v kině v Londýně, kde se právě schylovalo k promítání jeho režisérského debutu Yardie. Pár dní před valentýnem tak měli tyto hrdličky jistě co slavit.  

Kdo se letos zasnoubil?

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole