Přejít k hlavnímu obsahu

Neuvěříte, co za našli hosté letošních Oscarů v dárkových taškách! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/28.2.2019
Luxusní dovolenou bychom chtěli také, ale třeba zvon na toalety nebo prsní pumpu...???  

Klesající hodnocení, peripetie s malou rozmanitostí, obvinění z rasismu, sporný střih programu, anabáze s nalezením moderátora s čistým štítem... to vše jsou problémy, se kterými se v posledních letech potýkala filmová akademie a lidé se pomalu začínali ptát, zda mají Oscaři ještě vůbec smyl a jestli jsou relevantní. Myslíme, že nominovaní herci by na tuto otázku odpověděli jistě “ano”, a to už jen z toho důvodu, že jde přeci stále o prestižní cenu, která dostane jejich kariéru i výplatní pásku na vyšší level. Pokud však nevyhrajete zlatou sošku, i tak odejdete z tohoto galavečera o něco bohatší. A nemyslíme to metaforicky. Odnesete si luxusní dárkovou tašku v hodnotě tisíce dolarů. Tedy pokud jste jedním z nominovaných.  

Co si v ní tedy hosté odnesli letos? Tohle jsou ty nejdivnější věci:  

1. Špionské pero PETA 
“Tato tajná nahrávací zařízení zapadnou nepozorovaně do kapsy a umožní soucitným členům filmového průmyslu, aby natočili zneužívání zvířat a mohli ho nahlásit,” uvedla nezisková organizace PETA, která se stará o práva zvířat. Ale proč najednou dávat hercům a štábu takový dárek? Ve filmu Psí poslání, totiž prý docházelo ke špatnému zacházení s oblíbenými chlupáči a PETA si myslí, že to jsou právě herci, kteří by mohli takovému jednání udělat přítrž. Alespoň Bradley Cooper se o to už snaží a dostal od neziskovky cenu “Oscat” za to, že ve filmu Zrodila se hvězda režíroval svého vlastního psa.  

2. Vitrážový portrét 
Představte si obličej Lady Gaga vyrobený z vitrážového skla. Přesně takový dárek našel každý ve své dárkové tašce - tedy ne obličej Lady Gaga, ale svůj vlastní. Tato umělecká díla vyrobil John Thoman a my k tomu máme jen jedinou věc. Víme, že hvězdy jsou občas považováni za modly a někteří fanoučci je až nábožně obdivují, ale mít svou vlastní vitráž jako v kostele... to už je trochu zvláštní.  

3. Terapii, která zažene fóbie  
Kalliope Barlis je slavná terapeutka s expertízou na fóbie a v dárkových taškách mohli letos oscaroví hosté najít i session s ní. Slyšeli jsme, že například Emma Stone má panickou hrůzu z pavouků... tak doufejme, že to pomůže.  

4. Prsní pumpu, ano, opravdu.  
Nominovaní letos dostali v dárkové tašce i světově první tichou a nositelnou prsní pumpu značky Elvie Pump, která má cenu 279 dolarů. Zajímalo by nás, co na to pánská část obdarovaných.  

5. WC zvon v zajímavém designu 
Ano, vidíte správně. Toaletní zvon, který nejenže hosté opravdu dostali, ale také to byl OPRAVDU velký smajlík hovínka, které věřte nebo ne, ještě světélkuje ve tmě.  

V oscarové dárkové tašce bylo letos celkem 53 položek a tohle jsou další z nich:  

 • Luxusní dovolená na jachtě dle vlastního výběru buď na Island, na Galapágy, do Amazonie, Kostariky nebo Panamy od International Expeditions v hodnotě 15 000 – 20 000 dolarů na osobu.  

 • Roční vstup a členství do exklusivního MOTA v LA – cannabis friendly společenského klubu.  

 • Exkluzivní Absint A. Junod vyrobený v Pontalier ve Francii.  

 • Deset tréninkových hodin s Alexis Seletzky 

 • Limitovaná edice AP4GooD triček 

 • Víkendový pobyt v resortu Avaton Luxury Villas v Řecku na Chakidiki 

 • Limitovaná edice Blush & Whimsy rtěnky, která mění barvu 

 • CBD anti-aging péče  

 • Jídlo na farmě Flora v Los Cabos v Mexiku 

 • All inclusive týdenní pobyt pro dva v Golden Door luxusním spa resortu v San Marcos v Kalifornii 

 • Fén It's a 10 Haircare 

 • A mnoho dalších kosmetických, módních produktů a delikates

Čtěte také:
OSCARS 2019: 10 nejlepších looků našich oblíbených celebrit
Lady Gaga zazářila na Oscarech se slavným Tiffanyho diamantem
RAMI MALEK: Jak vypadá vydřená sláva?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole