Přejít k hlavnímu obsahu

Neobyčejná švédská značka konečně i v Čechách

Foto: Björn Borg/10.11.2018
Švédská značka Björn Borg nově otevřela pop-up prodejnu v nákupním centrum OC Chodov.

Od roku 1984 značka sdílí víc než jen jméno legendárního tenisty! Značka Björn Borg propojuje sportovní a fashion svět, nabízí vysoce kvalitní výrobky a snaží se věci dělat odlišným způsobem. 

Značka Björn Borg se zrodila na tenisovém kurtu, díky muži, který hrál svým osobitým stylem a pracoval mnohem tvrději než kdokoliv jiný. Legendární švédský hráč Björn Borg posunul hru z konzervativního sportu do scény plné vášní a života. Od roku 1984 ale společnost sdílí více než jen jeho jméno. Dokázal, že dělat věci rozdílně je mnohem přitažlivější než hrát v bezpečné zóně. Tento přístup však přeczala i firma ve svých kolekcích. Značka je světově uznávána díky svým vysoce kvalitním výrobkům. Björn Borg propojuje sportovní a fashion svět. Je to sportovní móda pro ty, kteří jsou odhodlaní měnit hru. Jádrem našich kolekcí je pánské a dámské spodní prádlo, nabízíme ale také stylové sportovní a volnočasové oblečení, obuv a doplňky.

Tato skandinávská značka přichází na český trh v předvánočním období. V termínu 1. 11. 2018 – 17. 2. 2019 budou otevřeny pop-up prodejny Bjorn Borg v OC Nový Smíchov a OC Chodov. Začátkem roku 2019 bude spuštěn český e-shop a následně bude v Praze otevřena první kamenná prodejna Björn Borg v Čechách. Jednotlivé kousky jsou nyní dostupné také na některých partnerských e-shopech.  

 

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole