Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

NENECHTE SI UJÍT: Světové hvězdy sociálních sítí v čele s Karolínou Kurkovou přijedou do Prahy

Foto: Global Social Award/13.5.2019
Už za několik týdnů zažije Praha největší událost světa sociálních médií, kterou si nenechá ujít řada celebrit. Do metropole míří světová jména sociálních sítí na Global Social Awards, které poprvé v historii ocení inspirativní osobnosti v mezinárodním rozsahu.

Do Prahy přijede více než čtyřicet světových influencerů i osobností spjatých s digitálními platformami a sociálními sítěmi. Moderátory večera budou Martin Pyco Rausch a česká supermodelka Karolína Kurková, která si svým půvabem získala uznání po celém světě a hvězdná dvojčata z Německa Lisa a Lena. O hudební show se postarají zpěvačky Alma, Alice Merton nebo zpěvák Nico Santos. Vstupenky na galavečer, který se bude konat ve Foru Karlín 29. května, jsou k dostání na GoOut.cz a v síti Ticketmaster.

Sociální sítě jsou o emocích, o zábavě i o pozitivním působení na lidské životy, a právě to bude vyzdvihnuto a oceněno během jednoho unikátního večera. Českou Republiku bude reprezentovat jedna z nejvlivnějších influencerek v Česku, okouzlující Anička Šulcová, která zvítězila v českém regionálním kole. Mezi hvězdnými hosty budou i půvabná brazilská modelka Paola Antonini, která přišla před několika lety při vážné nehodě o nohu, přesto si naplno užívá život. Pravidelně surfuje, plave a svůj handicap rozhodně neskrývá. Svým pozitivním přístupem inspiruje miliony fanoušků a mění společenské předsudky o životě handicapovaných. Ross Smith je fotbalista ale především oblíbený tvůrce videí, který se proslavil komediálními videi se svou 92letou babičkou. Společně boří generační bariéry i mnohé předsudky a baví miliony fanoušků svými bláznivými nápady. Rossova babička se nemůže dočkat, až přijede do Prahy. Z Jihoafrické republiky dorazí Bonang Matheba, mnohokrát oceněná rozhlasová a televizní moderátorka a módní ikona, která patří k nejpopulárnějším osobnostem Afriky ve světě zábavy i na sociálních sítích. Umístila se v prestižním žebříčku časopisu Forbes mezi 13 africkými osobnostmi, které stojí za to sledovat. Dosah jejích sociálních sítí je přes 5 milionů uživatelů. Seznam hostů je opravdu dlouhý, sledujte Instagram @socialawards a žádná z nich vám neunikne.

Galavečer předávání bude nejen o emocích, o lidských příbězích, o inspiraci, o radosti, trendech, ale zároveň i o velkolepé show plné nezapomenutelných vystoupení. O hudební program večera se mimo jiné postará německo-kanadská zpěvačka Alice Merton, kterou proslavil její návykový debut No Roots, nebo zpěvačka a nezaměnitelná rebelka s jedinečným vokálním rozsahem Alma či charismatický Nico Santos, který rozhýbe každou buňku vašeho těla.

Vstupenky na galavečer, který se bude konat ve Foru Karlín 29. května, jsou k dostání na GoOut.cz a v síti Ticketmaster.

Novinky o programu, hlasování a nově potvrzených hostech se fanoušci dozvědí na Instagramu @socialawards nebo na webu Socialawards.global.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama