Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Nechte všeho, co právě děláte! Přátelé se vrací!!!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Giphy, Warner Bross/15.11.2019
“ACH-MŮJ-BOŽE,” jak by řekla Janice.  

Pokud již 25 let netrpělivě čekáte na to, že znovu uvidíte Moniku, Chandlera, Phoebe, Rachel, Rosse a Joeyho pohromadě, právě jste se dočkali! Hollywood Reporter uvedl, že HBO Max chystá speciální setkání všech Přátel! A o co půjde? To bohužel ještě není zcela jasné.  

Hvězdy megaúspěšného seriálu David Schwimmer, Jennifer AnistonCourteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrowov i Matt LeBlanc spolu s producenty Davidem Cranem a Martou Kauffman jsou právě uprostřed vyjednávání o novém televizním projektu pro HBO Max. Zatím však neupřesnili, zda půjde o film, pokračování seriálu nebo úplně nový formát. HBO Max nedávno získala práva k seriálu Přátelé a porazila tak Netflix, ze kterého musí seriál do konce roku 2019 zmizet. Pokud by vyjednávání dopadla úspěšně, bylo by to poprvé od roku 2004, kdy se vysílala poslední epizoda Přátel, co by se sešli všichni herci společně na televizní obrazovce.  

Pokud se těšíte na pokračování seriálu jako takového, pravděpodobně budete zklamaní. Jennifer Aniston se totiž objevila v show Ellen DeGeneres, kde dala dalším dílům stopku. Ovšem promluvila o tom, že se chystá “něco jiného”. “Byli bychom rádi, kdyby se něco dělo, ale nevíme ještě co. Takže to zkoušíme a děláme na tom,” řekla.  

Čtěte také:
Poslední slova, která řekla Jennifer Angelině, vám zlomí srdce
Jennifer Aniston se připojila na Instagram a okamžitě ho zbořila!
Co kdyby měli Přátelé profil na Tinderu? 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama