Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Nečekaná narozeninová oslava v Římě s Chiarou, její rodinou a kabelkou Peekaboo

Foto: Fendi/7.5.2019
Všechno nejlepší Chiaro Ferragni!!!

FENDI slaví v Římě nečekaným a neopakovatelným způsobem narozeniny Chiary Ferragni a představuje nový díl seriálu #MeAndMyPeekaboo, pocty mimořádným rodinám a jejich jedinečným poutům.

Při této výjimečné příležitosti jsme natočili v živé a autentické atmosféře „Ferragnez“, tedy webovou podnikatelku Chiaru Ferragni a jejího manžela, rappera a hudebního producenta Fedeze, spolu se ženami, které pro Chiaru znamenají nejvíc: její matkou Marinou di Guardo a jejími dvěma sestrami Francescou a Valentinou, a také s jejím francouzským buldočkem Matildou.

Chiara a Fedez, skrývající se před davy, dorazí do římského Palazzo FENDI, kde Chiaru čeká překvapení, narozeninová party v Palazzo Privé, kde následuje zábava i soukromé chvíle s rodinou. S tóny „Family Affair“ zpěvačky Mary J. Blige – soundtracku #MeAndMyPeekaboo – na pozadí se odehrávají přirozené a opravdové interakce, a vzniká tak Chiařino soukromé rodinné album.

Nečekaná narozeninová oslava v Římě s Chiarou a její rodinou a kabelkou Peekaboo

Legendární kabelka FENDI Peekaboo se stává protagonistkou videa ve všech možných variantách: od X-Lite po novou Essential pro muže, a to vše v typické kůži Cuoio Romano Selleria, ručně zpracované řemeslníky FENDI s využitím výrobních postupů zděděných od římských mistrů sedlářů. Video zůstává věrné příběhům a hodnotám za #MeAndMyPeekaboo a zachycuje dosud neviděné a intimní stránky rodinných vztahů, poukazující na jedinečné a silné pouto mezi členy Chiařiny rodiny. 

Čtěte také:
Fenomén jménem Chiara Ferragni
EXKLUZIVNĚ: Nahlédněte do šatníku blogerky Chiary Ferragni
Fashion influenceři, co v roce 2019 stojí za váš FOLLOW!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole