Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Na Netflix přichází dokument o Chanelu 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/13.12.2018
A Karl Lagerfeld hraje samozřejmě hlavní roli!
Reklama

Nový dokument, nazvaný 7 Days Out, se zaměřuje na finální přípravy, které předcházely módní přehlídce jaro/léto 2018 značky Chanel, která se konala 23. ledna tohoto roku.  

Od studia až po ateliéry získal režisér Andrew Rossi neuvěřitelný přístup do světa této legendární fashion společnosti a také do života jejího kreativního ředitele Karla Lagerfelda. A to v době stresujícího týdne před představením 68 ručně vyrobených modelů v duchu pařížského šarmu. Tato show byla překvapivá tím, že se v ní Karl vzdal tvé klasické teatrálnosti a posadil ji do typické francouzské zahrady, kterou vybudoval v Grand Palais. Jak se mu ovšem podařilo uprostřed mola vztyčit klasickou fontánu z 18. století, a kolem posadit květinové pergoly, je nám stejně záhadou. Právě proto si tento dokument jistě nenecháme ujít.  

Série 7 Days Out bude dostupná na Netflixu od 21. prosince a nebude se zaměřovat pouze na Chanel. Naopak tento počin bude součástí mnohem většího projektu, který bude pokrývat týden v životě mnohých vizionářů ve svých oborech – od sportu, po jídlo až po vesmír. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama