Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Můžeme se těšit na další díl Bridget Jones? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/12.10.2019
Prosím, prosím, prosím!!! 
Reklama

Ačkoliv jsme si ještě ani nestihli pořádně uvědomit, že je tu podzim, z obrazovek i z výloh obchodů na nás pomalu začínají “útočit” vánoční dekorace. Proč si, místo každoročního stresu, tohle období neužít do posledního spadaného listu? Dejte si svařák, zůstaňte v pyžamu, oblékněte pletené ponožky, zalezte pod deku, zapalte oheň v krbu a pusťte si nějaký romantický film! Který? Co takhle Bridget Jones?  

Pokud jste fanynkou tohoto snímku, (a kdo není???) máme pro vás překvapení - či možná malý předvánoční zázrak! Renée Zellweger nedávno naznačila, že bychom se mohli začít těšit na pokračování této romantické komedie. Během rozhovoru pro australskou show The Project odpověděla na otázku, zda by natočila další dík Bridget Jones: “Ach bože, ano, nebylo by to zábavné? Je to ta nejlepší práce, opravdu je. O tolik divnější, než si lidé dokážou představit.”  

Tohle není poprvé, kdy Renée mluvila o pokračování Bridget Jones. Když se objevila v talkshow CBS The Talk, dokonce přišla s vtipným názvem dalšího dílu: “Bridget Jones: Menopauza. Řekla: “Vím, že Helen Fielding napsala knihu a miluji tuto postavu. Takže pokud mi zavolají, okamžitě přiběhnu.”  

Čtěte také:
Billie Eilish byla na jednom rande v životě a byla to tragédie!
Čeká nás další královská svatba? Ano, ale jen tak trochu...
Angelina Jolie konečně promluvila o tom, jak ji změnil rozchod s Bradem Pittem

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama