Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Motto nové kampaně Kazar? Buďte vždy svá!

Foto: Kazar/30.3.2019
Soutěž je uzavřena. Děkujeme za účast a gratulujeme Aleně Tihounové z Pardubic.

V rámci manifestu BE PROUD, BE YOURSELF, podporuje značka Kazar individualismus a odvahu při rozhodování o sobě, sází na nezávislost a svobodu volby, inspiruje k následování hlasu svého srdce a bytí sám sebou v každé situaci. Doprovázející lookbooková lifestylová fotogalerie byla pořízena v Los Angeles v Kalifornii. Představuje značku jako společníka na cestě, partnera na každý den a představuje jakousi emanaci svobody, síly a krásy. Produkty prezentované v kampani jsou odpovědí na potřeby současných žen a mužů. Příjemci zcela jistě ocení vysoce kvalitní materiály charakteristické pro naši značku stejně jako bohatou paletu barev, vzorů a modelů.

Rozmanitost materiálů, vzorů a modelů zároveň v dámských jak i pánských kolekcích ideálně zapadají do, manifestu značky. Dává možnost definovat svůj vlastní, individuální styl a vyjádřit svou osobnost. Široká nabídka obuvi, tašek a příslušenství Vám umožňuje vytvářet nespočetné množství variací. O konečném efektu však rozhodují detaily. Kazar připomíná, že všechno závisí na naší představivosti, že být sám sebou je věcí odvahy, ale také zdrojem síly, a krása nás může doprovázet každý den kýmkoliv jste a kamkoli míříte.

Nová kolekce Kazar:

A kde seženete produkty Kazar? V Centru Chodov, v multibrandovém fashion storu VaNa1, který se nachází v pasáži Paláce Koruna v samotném centru Prahy, v Obchodním centru Nový Smíchov a samozřejmě online

Výherkyní se stala Alena Tihounová z Pardubic. Gratulujeme!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama