Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Mohli byste laskavě přestat soudit Meghan jako matku?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/16.7.2019
Bože, vždyť je rok 2019.  

Ano, být součástí královské rodiny má jistě mnohé výhody jako třeba korunku, módu a život na zámku, ale také to s sebou nese spoustu nepříjemností, mezi které patří hlavně ztráta soukromí a drby, které kolem vás vznikají. Když vás ale lidi pozorují a soudí skoro 24/7 je těžké se jim vyhnout. Ovšem to ví nejlépe novopečená maminka Meghan Markle 

Vévodkyně ze Sussexu měla těžký začátek královského života. Každé její rozhodnutí - od volby sukně až po výchovu dítěte - vždy rozdělilo společnost na dva tábory. Tuto dámu zkrátka buď veřejnost zbožňuje nebo naopak nemůže vystát. Bývalá herečka se tak potýká s nekonečnou online šikanou. Pokud jsou to ovšem poznámky ohledně její osoby, nějak se s tím vypořádá, ale co se týče výchovy jejího syna, tady už jsou komentáře za hranicí. Ano slyšíte dobře. Meghan je kritizována za to, jak se stará o svoje vlastní dítě (konkrétně jak ho drží), a to není v pořádku.  

Meghan a Archie se připojili ke Kate Middleton a jejím dětem při sledování charitativního polo zápasu, kde povzbuzovaly své prince, kteří se zápasu účastnili. Ovšem tato událost dostala úplně jiný nádech, když začala veřejnost kritizovat mladou maminku, a dokonce i její matku ohledně toho, jak drží Archieho. Podle internetu to bylo “děsivé” a vévodkyně ho prý málem upustila. A to vše kvůli jedné nevinné fotografii. Trochu se nám zdá, že si lidé maličko zapřeháněli, co myslíte? 

Upřímně opravdu je takové drama nezbytné? A jakým právem můžeme kritizovat matku, jak vychovává nebo třeba i drží své dítě? Obzvláště pokud se jedná o Archieho, který má doslova na růžích ustláno a Meghan má k ruce ty nejpovolanější a nejzkušenější odborníky... Dopřejme raději královským rodičům trochu soukromí a nekažme jim tyto drahocenné chvíle, první úsměv i krůčky...  

Čtěte také:
Meghan a Harry už vystřídali tři chůvy
Víme, kolik mají "na účtě" jednotliví členové královské rodiny!
OPRAVDOVÝ PŘÍBĚH: Jak se Meghan a Harry seznámili? Šli na rande na slepo 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole