Přejít k hlavnímu obsahu

Módní trendy, které budeme nosit celý tento rok

Text: Lucie Švábenská, Foto: Getty images/11.1.2019
Co vám nesmí chybět v šatníku pro rok 2019?! 

Rok 2018 je již úspěšně za námi. A jako každý rok, i 2019 přichází s novými módními trendy a také faux pas. Chcete být za módní ikonu? My vám přinášíme kousky, které vám v tom případě nesmí chybět ve skříni!

Pokud jste se v nadměrných „nafouknutých“ bundách vždy cítili, jako kdybyste vážili sto kilo a nechtěli je kvůli tomu nosit, nyní je čas se přes tento problém přenést! Jestliže chcete v ulicích zabodovat, nevyhnete se dalším oversize kouskům jako „obřím“ rukávům či kloboukům, které pravděpodobně sotva udržíte na hlavě. Co by ale žena pro módu nevytrpěla, že? Na druhou stranu, tento rok bude také o vypasovaných kouscích přímo na tělo, jako například kostýmcích, jejichž střih se změní oproti minulé sezóně radikálně. Chlapi v posilovnách budou mít radost, že se přechází na velmi vypasované a sladěné outfity na cvičení, jako nám to již předvádí sestry Bella a Gigi Hadid.  

Mnoho kousků také využijete i z minulého roku jako například plisování, umělou kožešinu, zvířecí potisky (tentokrát ale v přirozených barvách), batiku, neonové barvy či květinové potisky ve všech velikostech. Své zastoupení má samozřejmě i extravagantnost v podobě velkého užití nadměrných volánů či zdobných pantoflíčků. Vše se ale musí vybalancovat a tentokrát to bude lesklými hladkými materiály jako je hedvábí, satén, samet či kůže. A pokud budete mít minimálně jednu čtvrtinu šatníku v korálové barvě, tak máte vyhráno!

Trendy na rok 2019

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole