Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Zažij Miley jinak

redakce/10.1.2014

‚Zažij Miley jinak.‘ I tak by mohl znít podtitulek aktuální kampaně Marca Jacobse, na níž se objevila kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus. Tentokráte se však nenatáčel, nesvlékala ani neonanovala. 

Naopak, velmi klidná kampaň v apokalyptickém prostředí představila Miley v novém světle. „Prostě ji milujeme, celé její bytí, její energii, její talent, její intelekt, všechno,“ řekl návrhář módnímu zpravodajskému serveru WWDMiley Cyrus patří mezi Jacobsovy dlouholeté přítelkyně a už se jednou na jeho kampani objevila. Na tričkách, jejichž prodejem Marc bojoval na podporu prevence proti rakovině, tehdy hlásala: „Protect the skin you are in!

Jenže jak se tak říká: ‚Rychle nabyl, rychle pozbyl.‘ Marc svou volbou, která tentokráte padla právě na Miley, znechutil Juergena Tellera, svého dlouholetého spolupracovníka a autora mnoha kampaní. „Pracoval jsem s Juergen mnoho let a vážím si ho jako umělce. Jen ji prostě nechtěl vyfotit, toť vše,“ obhajuje Jacobs svoje rozhodnutí. My jen doufáme, že ono rozhodnutí bylo jedno z těch správných. Protože ani my si tou Miley nějak nejsme jisti. 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole