Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VersaceLovesGaga

Jan Boublík/26.11.2013
Lady Gaga konečně na kampani Versace!

Podoba čistě náhodná, nebo zcela záměrná? Nebojte, tuhle otázku si nekladete jen vy. Možná si ji klade až 60 milionů lidí, tedy všichni oficiální fanoušci zpěvačky Lady Gaga.

Právě Gaga se totiž stala novou tváří módního odkazu Versace, přesně jak jsme všichni čekali. Značka na svém oficiálním twitteru účtu nedávno publikovala hashtag #VersaceLovesGaga, stalo se tak údajně během focení kampaně, za níž stojí fotografické duo Mert&Marcus. Podle pozorovatelů to byla jen otázka času, kdy se jeden z nejvěrnějších fanoušků Versace na kampani objeví. Foto-série je určená pro sezónu jaro/léto 2014 a vyniká charakteristikou estetikou oslavující kýč a drzou provokaci.

Ta je ostatně pro vilu Versace naprosto poplatná. A ona podoba? My si myslíme, že je to účel... Gaga je přeci původem Italka a do podoby oslavované i zatracované Donatelly Versace tak trochu roste nejen vzhledem, ale i orientací vlastní tvorby. 

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama