Přejít k hlavnímu obsahu

VersaceLovesGaga

Jan Boublík/26.11.2013
Lady Gaga konečně na kampani Versace!

Podoba čistě náhodná, nebo zcela záměrná? Nebojte, tuhle otázku si nekladete jen vy. Možná si ji klade až 60 milionů lidí, tedy všichni oficiální fanoušci zpěvačky Lady Gaga.

Právě Gaga se totiž stala novou tváří módního odkazu Versace, přesně jak jsme všichni čekali. Značka na svém oficiálním twitteru účtu nedávno publikovala hashtag #VersaceLovesGaga, stalo se tak údajně během focení kampaně, za níž stojí fotografické duo Mert&Marcus. Podle pozorovatelů to byla jen otázka času, kdy se jeden z nejvěrnějších fanoušků Versace na kampani objeví. Foto-série je určená pro sezónu jaro/léto 2014 a vyniká charakteristikou estetikou oslavující kýč a drzou provokaci.

Ta je ostatně pro vilu Versace naprosto poplatná. A ona podoba? My si myslíme, že je to účel... Gaga je přeci původem Italka a do podoby oslavované i zatracované Donatelly Versace tak trochu roste nejen vzhledem, ale i orientací vlastní tvorby. 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole