Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

TUTORIAL: Pózujte jako modelka

Taky se někdy při listování módních časopisů podivujete nad tím, že všechny modelky vypadají na fotkách uvolněně a přirozeně? Na první pohled se může zdát, že je to náhoda. Není. Za každou fotkou totiž stojí spoustu dřiny a krásná fotka je výsledkem spolupráce nejen vizážisty, stylisty a fotografa, ale i samotné modelky. Aby totiž modelka na fotografiích dobře vypadala, musí umět dobře pózovat. A aby pózování vypadalo přirozeně, je potřeba si ho předem dobře nacvičit a zažít. 

Na to, jak takové pózování vypadá v akci se teď můžete podívat v krátkém tutorialu. Modelka Adéla Eiseltová z Czechoslovak Models vás provede jednotlivými pózami a předvede, která póza se hodí na jaké focení. Ukáže vám přirozené, jednoduché pózy, které se hodí na focení katalogů a lookbooků, elegantní a sofistikované pózy vhodné na focení šatů a kostýmků, smyslné a sexy pózy, které zvýrazní křivky nebo expresivní a složité pózy, které se hodí na focení fotoeditorialů. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama