Přejít k hlavnímu obsahu

SHOOTING FASHION STARS: Extravagantní i nežné modely v podání začínajících návrhářů

Bára Cihlová/29.4.2014

V Praze se letos konal jubilejní 10. ročník akce nazvané Shooting Fashion Stars, která si klade za cíl poskytnout zdarma stoprocentně profesionální podmínky pro módní show začínajícím módním návrhářům. Pro nastupující generaci je to tak jedinečná možnost, jak si vyzkoušet práci s odborníky a upozornit na sebe společnost i potenciální zákazníky. Tento rok se navíc jednalo o opravdu mimořádnou podívanou!

Letošní ročník Shooting Fashion Stars se konal v překrásně zrekonstruovaných prostorách Galerie Mánes a přilákal více než 500 hostů. Na akci se představili studenti Pavla Ivančice z Ateliéru módní tvorby na VŠUP v Praze, retrospektivou tvorby Ivana Kaňovská a svou kolekci uvedla i úspěšná módní návrhářka Kateřina Geislerová. Celým večerem, který se nesl v duchu kontrastu mezi studenty módního návrhářství a úspěšnými návrháři, provázela charismatická Veronika Ruppertová. Díky zajímavému prostoru, působivé hudbě a skvělé světelné show tak byla výsledkem velkolepá módní přehlídka. 

Během deseti let, kdy se projekt Shooting Fashion Stars v Čechách objevuje, se v něm už prezentovala řada dnes již známých osobností jako Jakub Polanka, Pavel Ivančic, Chatty, Zuzana Kubíková a další. A my se už teď nemůžeme dočkat dalšího ročníku!

Shooting Fashion Stars

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole