Přejít k hlavnímu obsahu

SHOES FIRST: Každoroční soutěž o vaše vysněné boty je zpátky!

5.4.2018
Zahajte novou sezónu ve stylových botách! Jarní Shoes First jsou zpět a vy opět můžete soutěžit každý den až o dva páry bot. Marie Claire pro vás vybrala ty nejlepší kousky. Jak si tedy můžete zasoutěžit?

Od 3. dubna do 17. dubna 2018 máte jedinečnou možnost zúčastnit se exkluzivní soutěže Shoes First. Během těchto dnů rozdáváme hodnotné dárky v podobě voucherů či párů bot od společností ECCO, GINO ROSSI, BALDININI, HUMANIC, ADIDAS. Jediné, co musíte udělat, je vyplnění soutěžního formuláře na níže uvedené stránce a nový pár bot může být váš. Pro lepší představu toho, ze kterých bot můžete vybírat, vám každý den ukážeme ilustrační foto bot, které jsou nyní k dostání v prodejnách v České republice. Těšit se můžete na úžasnou jarní a letní kolekci 2018.

www.shoesfirst.marieclaire.cz

Inspiraci k soutěži jsme pro vás hledali v americké edici Marie Claire, jejíž módní ředitelka si každé ráno vybere ten správný pár bot a podle něj pak teprve vybírá outfit. Odtud název – Shoes First. Boty jsou tedy nyní na prvním místě!

Jak soutěžit:

  • Můžete soutěžit každý den v termínu od 3. dubna do 17. dubna 2018.
  • Jednoduše vyplníte soutěžní formulář na stránce www.shoesfirst.marieclaire.cz a odešlete jej. Jak snadné!
  • Každý den pak bude vyhlášen výherce předchozího dne.
  • V případě výhry vám po skončení soutěže bude vydavatelstvím BURDA Praha, spol. s r.o., zaslán voucher či obuv konkrétní velikosti, o kterou jste soutěžili nebo kterou jste, v případě možnosti nabídky velikostí, vybrali. Jedná se o obuv či vouchery od značek: ECCO, GINO ROSSI, BALDININI, HUMANIC a ADIDAS.

Hodně štěstí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole