Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Resort kolekce Burberry Prorsum pro jaro/léto 2015: Ombré, vintage i klasika

Bára Cihlová/3.6.2014
Burberry Prorsum, Resort jaro/léto 2015

Ombré trenčkoty, pouzdrové sukně, vintage potisky a spoustu krásy a ženskosti – přesně tak vypadá Burberry Prorsum Resort kolekce jaro/léto 2015. 

Taky se vám zdá, že jste ještě v životě TAK MOC nepotřebovala pouzdrovou sukni? Nejste v tom sama. Úchvatná kolekce, kterou má na svědomí Christopher Bailey, je plná mládí, ženskosti a ležérní elegance. Působí svěže a přímo s magickou přitažlivostí vás vtáhne a nepustí.

Pozvolné přechody mezi barvami a barevnými odstíny působí moderně a zároveň nadčasově. Elegantní kombinace jednotlivých modelů působí hravě a přitom něžně a stejně tak barevné provedení a volba materiálů funguje jako svěží vítr.

Bailey se při navrhování celé kolekce inspiroval obálkami starých knih, které nakoupil na bleším trhu. Proto je kolekce plná vybledlých barev, slov a vintage grafiky. Stejně tak ho ale inspirovalo britské počasí. Některé kousky jsou ozdobeny větami jako "The magic and mayhem of British rain" nebo "Rolling fields for rainfall and exploration". Prostě nemáte na výběr, musíte se zamilovat. Rain or shine!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole