Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Provokace sázená písmenem P

Jan Boublík/12.11.2013
Muiccia Prada jede! Na začátku listopadu totiž představila hned dvě, opět zcela nekompromisní a provokativní kampaně! Zakousněte se tak s námi do jejích provokací...

Treš šik!“ Pojďme tak říkat tomu, na co má už po dekády ultimátní patent Miuccia Prada. Žena, která nás jako kurátorka oděvních tendencí, spíše než návrhářka, naučila nosit kýč a stydět se za průměrnost.

Na podzim pak tato žena a její impérium představuje dvě další kampaně, jež tentokrát prezentují resort kolekce s podtitulem 2014. Obě foto-kolekce - jak ta pro Pradu, tak ona MiuMiu - opět budí rozruch. Pubertální sen L.A. lolitek v podání protagonistek vítězného filmu z Cannes, Život Adele a odkladiště krásy s Amandou Murphy, Annou Ewers a Cameron Russell. Inez&Vinoodh versus Steven Meisel, která se líbí vám?

Provokace sázená písmenem P

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole