Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Příběhy Mary Katrantzou v SIMPLE

Potisky se staly synonymem její tvorby! Seznamte se s Mary Katrantzou, řeckou návrhářkou, která už od roku 2008 navrhuje v Londýně a která nově dobyla i srdce týmu pražského multibrand butiku SIMPLE Concept Store. Právě tam, tedy na adrese Pařížská 20, nyní nově najdete její modely z tematicky potištěných kolekcí, jimž nechybí šarm a rafinovaná struktura oděvu, včetně použití delikátních materiálů.

Tato „enfant terrible“ britské designérské scény ráda experimentuje s digitálně potištěným hedvábím, z něhož vytváří ty nejatraktivnější party šaty. V nabídce SIMPLE se objeví několikery šaty, kabátky, trička, svetříky a legíny. Předjarní kolekce Resort 2014 Mary Katrantzou  je v prodeji v SIMPLE od listopadu 2013. Pokud tak mate smysl pro dramatickou módu, zavítejte do světa divů, které uvnitř oděvu tato talentovaná návrhářka doslova vytváří. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama