Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Pravidla druhé kůže...

Jan Boublík/21.11.2013

Sháníte druhou kůži? Vsaďte na kůži! Evergreen mezi zimními materiály se skvěle kombinuje a sluší téměř každému, podlehněte proto s námi věčné kůži.

Mezi zimní essentials tak patří například kožená sukně či kožené minišaty. Oba kousky můžete snadno kombinovat v rámci pracovního dresscodu a užít je můžete i na večerní posezení či rovnou na party. Pokud byste však přesto měla výčitky, nemusíte se bát, letos v kolekcích světových značek naleznete super kousky i z koženky, která se stává stále populárnější i v sortimentech luxusních značek. 

Do módy se vrací také kožené kalhoty. Volte skinny střih a kombinujte s volnými šifonovými blůzami či oversize svetry. A pokud hledáte něco nadčasového, sáhněte po křiváku. V angličtině často frázovaná motor-bike jacket se stala ikonou značky Saint Laurent Paris a po jejím vzoru ji do svých sezónních edic přepracovaly i značky jako Zara či Mango, kde ji pořídíte za rozumnou cenu. 

Délku zimního svrchníku však můžete prodloužit koženými kabáty, jež se perfektně hodí k pouzdrovým sukním a lehkým svetříkům. K takovému kousku pak neopomeňte kombinovat vysoké podpatky, jimiž si zajistíte top sexy look, kterému ostatně kůže sama nahrává. A to je na ní celkem půvabné, můžete být rebelka či sexy vamp žena – vždy však zůstanete svá. Kůže je totiž, ať se to nezdá, zcela subtilní materiál, tak se ho nebojte!

Pravidla druhé kůže...

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole