Přejít k hlavnímu obsahu

Pravidla druhé kůže...

Jan Boublík/21.11.2013

Sháníte druhou kůži? Vsaďte na kůži! Evergreen mezi zimními materiály se skvěle kombinuje a sluší téměř každému, podlehněte proto s námi věčné kůži.

Mezi zimní essentials tak patří například kožená sukně či kožené minišaty. Oba kousky můžete snadno kombinovat v rámci pracovního dresscodu a užít je můžete i na večerní posezení či rovnou na party. Pokud byste však přesto měla výčitky, nemusíte se bát, letos v kolekcích světových značek naleznete super kousky i z koženky, která se stává stále populárnější i v sortimentech luxusních značek. 

Do módy se vrací také kožené kalhoty. Volte skinny střih a kombinujte s volnými šifonovými blůzami či oversize svetry. A pokud hledáte něco nadčasového, sáhněte po křiváku. V angličtině často frázovaná motor-bike jacket se stala ikonou značky Saint Laurent Paris a po jejím vzoru ji do svých sezónních edic přepracovaly i značky jako Zara či Mango, kde ji pořídíte za rozumnou cenu. 

Délku zimního svrchníku však můžete prodloužit koženými kabáty, jež se perfektně hodí k pouzdrovým sukním a lehkým svetříkům. K takovému kousku pak neopomeňte kombinovat vysoké podpatky, jimiž si zajistíte top sexy look, kterému ostatně kůže sama nahrává. A to je na ní celkem půvabné, můžete být rebelka či sexy vamp žena – vždy však zůstanete svá. Kůže je totiž, ať se to nezdá, zcela subtilní materiál, tak se ho nebojte!

Pravidla druhé kůže...

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole