Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Pořiďte si cestovní výbavu a doplňky za atraktivní ceny

23.4.2018
Ať už cestujete do zahraničí nebo poznáváte kouty naší vlasti, přinášíme vám tipy na stylové cestovní zboží. Pokud navíc navštívíte Fashion Arena Prague Outlet v době od pondělí 30. 4. do neděle 6. 5. 2018, pořídíte ho v rámci speciální akce za atraktivní ceny.

Balení na dovolenou může být pro některé zábavné, pro jiné zase stresující. Ať už plánujete několikadenní výlet nebo třítýdenní dovolenou, vždy je třeba se pořádně připravit. Alfou omegou úspěchu je kvalitní kufr. Ten seženete ve dvou základních materiálech – plastový (tzv. skořepinový) nebo látkový. Každý z nich má svá pro i proti a je pouze na vás, který si vyberete.

Než do kufru začnete bezhlavě házet věci, které vám přijdou pod ruku, zastavte se a zodpovězte si tři základní otázky – kam cestuji, co tam budu dělat a co budu potřebovat k tomu, abych si výlet co nejvíce užila? Hlavně nepanikařte – většinou potřebujete jen letenku, mobil, pas a další osobní doklady. Vše ostatní si můžete bez větších potíží koupit. My doporučujeme nákupy naplánovat na týden od pondělí 30. dubna do neděle 6. května, kdy bude v největším outletovém centru v České republice Fashion Arena Prague Outlet probíhat speciální akce na vybrané cestovní zboží a doplňky.

A co se při cestování rozhodně neztratí?

Oversized taška jako skvělý pomocník

Stylovou a zároveň prostornou kabelou zabijete dvě mouchy jednou ranou. Tzv. víkendová taška poslouží jako příruční zavazadlo do letadla, vzít si ji ale můžete i na pláž nebo večerní procházku po městě. Vejdou se vám do ní doklady, telefon, foťák i menší svačina. Hodit se bude klidně i na víkendové dámské jízdě.

Cestovní balení kosmetiky

Problém s balením věcí na dovolenou zná asi každá z nás. I když zabalíte skutečně to nejnutnější, kufr se prostě nedá zavřít. Výrobci kosmetiky si tento fakt velmi dobře uvědomují a stále více produktů nabízí také v mini cestovních verzích. Malá balení ale neslouží jen k cestovním účelům. Hodí se i pro ty z vás, které chtějí jednotlivé výrobky prostě jen vyzkoušet.

Fashion Arena Prague Outlet

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole