Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Podmaňte si večerní kápi

Jan Boublík/17.1.2014

Nová večerní elegance schovává se v kápi. Skutečně! Pokud jste tak doposud přehlížela filmy a seriály s upíry, nyní se jim nevyhnete, jejich móda totiž dorazila i na červené koberce a do designérských studií.

Trend lyricky vyznívajících kápí však ve skutečnosti není tak poplatný oněm titulům, nebojte. Je výsledkem dlouhodobě ustávajícího trendu historizující módy, kterou pro mola módních přehlídek objevili návrháři Dolce & Gabbana či Maria Grazia Chiuri a Pierpaolo Piccioli, kteří tvoří pod značkou živoucí legendy, couturiéra Valentina. Taková kápě (či někdy jen hábit) může přitom být praktická. Schová nedostatky a výrazně podpoří dynamiku siluety. Inspirovat se nechte od Poppy Delevingne. Její model je trefou do černého pro stylové pobíhání po městě.


Podobné kousky najdete například v sortimentu trendy přejímající Zary. Pokud však míříte na večírek či ples, zkuste se poohlédnout po takovém modelu, který na Zlaté glóby vytáhla herečka Amy Adams. Její róba pochází ze studia zmíněné značky Valentino a přejímá pigmenty upíří krve. Příhodné je tak heslo: „Happy Halloween!“ Jenže další Halloween nás čeká zas až v listopadu, a navíc – v téhle kombinaci jako dušičkové strašidlo rozhodně nedopadnete!

Podmaňte si večerní kápi

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole