Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Pionýr mezi kabelkami: model Sac Plat od Louis Vuitton

Jan Boublík/28.10.2013
Přirozenost je nadčasová! A proto přichází jeden z nejvíce nadčasových modelů kabelek Louis Vuitton, a to tedy ten nejpřirozenější – Sac Plat.

Nadčasový a klasický design Sac Plat je dokonalým příkladem know-how značky Louis Vuitton. Díky své střídmosti a eleganci se tato taška stala skutečnou ikonou LV. Název Sac Plat odkazuje na tvar tohoto modelu, který umožňuje jeho vložení na dno kufru, jehož součástí se tak stává. Tato taška se zrodila v roce 1968, původně jako víceúčelové ruční zavazadlo, ale postupně lidé objevili její praktičnost i jako moderní tašku do města. V historii Louis Vuitton se název Sac Plat používal již pro několik různých modelů: v roce 1910 Sac Plat byla kabelka pro dámy ‚do města‘; ve třicátých letech zavazadlo pro převoz dek a přehozů. V roce 1968 se model Sac Plat konečně dočkal své současné podoby, avšak původně byl nabízen jako taška na pláž.

Na podzim uvádí značka Louis Vuitton na trh model Sac Plat Bandoulière s popruhem přes rameno, který je stejně elegantní jako praktický. Tato taška je velmi prostorná, ideální pro osobní nebo pracovní věci. Snadno se do ní vejde formát A4, takže i veškeré vaše dokumenty, které potřebujete mít u sebe. Otvor je dostatečně velký, abyste měli ke všem věcem snadný přístup a ucha mají kulatý profil, který je velmi pohodlný do ruky.

Proto, pokud hledáte ideální – elegantní a praktický model na letošní podzimní a předvánoční běhání, nehledejte. Sac Plat je totiž pro vás jako dělaná! 

Pionýr mezi kabelkami: model Sac Plat od Louis Vuitton

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole