Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

#Partydiva

Jan Boublík/17.11.2013
#Chcemeparty! Tak zní heslo listopadu... Proč? Protože se blíží možná ta nejdivočejší party sezóna. 

Letos jí totiž vládne takzvaný overdress, tedy trend, který nekáže vodu a pije víno, ale víno rovnou rozdává. Silné metalické celky, dominantní psychedelie v rámci sezónních potisků a urputné reliéfní dekorace na vzorovaných mini – triptych neostýchavých pravidel, kterých se v průběhu letošní party sezóny držte zuby nehty!

Inspirací vám může být cikánskou nespoutaností načichlý archiv Driese Van Notena nebo drsná záře Balmain kompletů. Lásku k přehnanosti na uzdě rozhodně nedržte. Opulence vládne i v materiálech, metalické odstíny se skvěle vyjímají na hedvábí  a lurexu. Pusťte si tedy do šatníku i jindy opovrhovanou syntetiku, vězte, že vám to letos vynahradí. Dobrou náladu si pak doslova vyšperkujte stejně odvážnými doplňky a neopomeňte na ono heslo: #Chcemto!  

#CHCEMparty!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole