Přejít k hlavnímu obsahu

Party mezi kapkami Isabel Marant!

redakce/13.11.2013

Už jsme to jednou zažili a rozhodli jsme se to zažít znovu! Značka H&M do Prahy přiváží exkluzivní kolekci Isabel Marant, která je plná boho stylu, nespoutaných parties a pařížských devadesátek. Tuhle atmosféru jsme ostatně sami zažili v Paříži, kam jsme se vydali za oficiálním představením kolekce. Po necelém měsíci strádání a stesků po bouřlivé Parrrris jsme se tedy rozhodli, že si to takzvaně střihnem ještě jednou a při jednom, vydatně deštivém odpoledni jsme na lidově přezdívaném Václaváku rozpálili zájem kolemjdoucí tak, že si klepali na čelo. Nám to ale bylo jedno, cítili jsme se totiž skvěle!

Hlavními aktéry našeho dovádění se tak stal Jan Boublík, šéfeditor naší online marieclaire a redaktor maudhomme.cz, módní redaktoři Jan Tomeš z maudhomme.cz a Anna Nosková aka Anit Nonofashionbooku.cz a superhvězdy pražské hipster scény: Jana Pakočka, uznavaná food bloggerka z vývařovny.com a Šimon Holý, který fanoušky kvalitní elektro-hudby dostává do varu svými živými vystoupeními na těch nejlepších pražských parties.  

FOTOGRAFIE: Vojtěch Veškrna 

MAKE-UP: Helena Vašíčková

Honza B. a Anit aka Boubo a Nono... :)

Honza - kalhoty: 1999,- , triko: 899,- kabát: 5999,-

 

Pakočka jako pasážová femme fatale! 

šaty: 3999 ,- a kabát: 5999,-

Anit - legíny: 5999,- , svetr: 3999,- , top: 1999,-

Pakočka - svetr: 1499,-, kalhoty: 1299,-

Šimon - svetr: 2999,-

 Party never dies!

Šimon - kalhoty: 1299,-, čepice: 399,-

Anit - šaty: 2999,-, pásek: 999,-

Honzův přísný look!

kalhoty: 6999,- , kabát: 4499,-

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole