Přejít k hlavnímu obsahu

♥ Party doplňky

Jan Boublík/26.11.2013
Hřích nikdy nevypadal lépe! 

Období Vánoc – tradičních křesťanských svátků – nutí věřící ovečky přemýšlet nad svými hříchy. Zpytujte také své svědomí!  Až budete se zpovědí hotovy, je na čase zase hřešit. S těmito doplňky vám to půjde snadno. Zkrátka ♥! Nestyďte se podlehnout lákadlům. Jsou sice hříšně drahé, ale za to tak úúúúžasné! Přinášíme vám seznam tak trochu nedostupných, ale zato naprosto nepřekonatelných must haves nacházející zimní party sezóny! 

Vidíte správně, tato bota svítí. Pamatujete, když jsme toužili po svítících teniskách? Na svědomí ji má obuvnická značka Cesare Paciotti,  jež byla založena už v roce 1948. Tato lodička pak obsahuje svítící LED krystaly. 

A pokud budete za tou "nej" party cestovat, neopomeňte s sebou styl. Tento marnotratný necesér vám to vysvětlí. Existují dochované skici, jež dokazují, že podobný používala i sama Coco. Odmítat dědictví? Ty by byla drzost!

Do mrazu i do pohody. Loewe kabelky patří k povinné výbavě městské horákyně!

Tahle láska má jméno Miu Miu. Lodičky zdobené bižu aplikací budete potřebovat! Jaká party by se bez nich obešla? 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole