Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Obujte se do nadčasové elegance

21.5.2018
Nová jarní a letní kolekce italské značky Baldinini je inspirovaná krásou Středomoří. 

ITALSKÉ ŘEMESLO

Baldinini je symbolem luxusu, udává trendy v módním světě a působí ve 24 zemích. Tato rodinná značka vznikla už v roce 1910 a patří mezi špičku na trhu prodejců značkové módní obuvi. Jsou to tradice a léta píle, díky kterým jsou produkty Baldinini tak oblíbené. Podnik zaměstnává pro šití bot ty nejlepší ševce. Při výrobě je dbáno na každý detail a jsou používány ty nejkvalitnější materiály. Značka ale nezůstala jen u výroby bot. Své zkušenosti a cit pro preciznost začala uplatňovat i při navrhování doplňků jako jsou kabelky, brýle, hodinky nebo pásky. Specializují se i na šití kožených a péřových bund.

 

KOLEKCE JARO/LÉTO 2018

Letos se značka Baldinini s novou kolekcí na jaro a léto 2018 přemístila do středomořských letovisek. Kolekce je založena na všestrannosti a trendech. Baldinini si stále drží nadčasovou eleganci, která je pro ni typická. Provází ji ženskost, oživená exotickým nádechem a kontrastními prvky jako jsou hladké textury a hrubší materiály. Tradiční ikonické tvary doplňují inovativní detaily. Černé tóny dodávají neobyčejnou eleganci klasickým modelům, které jsou vykládány drahými kameny, krystaly, tyrkysy a korály. Nechybí ani tajemné divoké vzory, které v kombinaci s korkem vytvářejí luxusní kousky.

Celá kolekce je k dispozici v butiku na adrese Havířská 3, Praha 2. Více na www.baldinini.cz anebo na Instagramu a Facebooku.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole