Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Obchod Superdry konečně v Čechách!

redakce/20.5.2014

Hurá, tahle britská módní značka, která je už v dostání ve více než 100 zemích světa, je od dubna konečně i u nás! 

Svůj první Superdry Store v České republice najdete přímo v nákupním centru Chodov. Seženete tu nejnovější trendy na jaro a léto, kterým dominuje ležérní elegance, výrazné střihy a důmyslné detaily. Dámské kolekce se nesou v námořnickém a chic městském provedení, u mužů se připravte na univerzitní preppy a vojenský styl. Nedílnou součástí kolekce jsou samozřejmě i nadčasové denim modely. Jako třešničku na dortu si letošní jarní a letní kolekce Superdry připravila flip flopy s ombré efektem a korkovou podrážkou. Nechybí samozřejmě ani spodní prádlo v maskovacím camo a indigo vzoru. 

Značka Superdry, která byla založena v roce 2003 Julianem Dunkertonem a Jamesem Holderem, se vyznačuje důmyslnou krejčovskou propracovaností, superměkkou bavlnou s autentickými vintage vzory, vysokou kvalitou látek a kultovními, ručně kreslenými grafickými vzory. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole