Přejít k hlavnímu obsahu

Nová kolekce CHANEL FALL-WINTER 2018/19 je samotnou esencí Paříže

Karl Lagerfeld vzdal svou novou Chanel haute couture kolekcí hold hlavnímu městu módy. Podívejte se s námi na ty nejkrásnější looky. Merci.

Jednotlivé modely byly inspirovány podzimní paletou odstínů, od antracitové po námořnickou modř až po stříbřité metalické tóny, které symbolizovaly odlesk měsíce v Seině. Světlejší spektrum barev jako bledě růžová, bílá, mandlová zelená a béžová kopírovaly stíny historických budov za soumraku a dotvářely tak křehké panorama metropole. A co by bylo město světel bez křišťálových výšivek, které povznesly celou show na nezapomenutelnou událost? Tvíd, šifon, flanel a samet - to jsou jen jedny z mála materiálů použitých na celou kolekci, jejímž ústředním motivem se stala francouzská elegance. Všechny kousky oblečení zdůrazňovaly nevtíravým způsobem dokonalou ženskou siluetu a vyzdvihovaly sílu něžného pohlaví. 

Na přehlídce tradičně nesměly chybět v předních řadách ani významní hosté jako například Penelope Cruz, která se stala novou ambasadorkou značky, ovšem ani tradiční návštěvníci tohoto eventu jako Lily-Rose Depp, Vanessa Paradis, Pharrell Williams, Marine Vacth, Caroline de Maigret, Soo Joo Park, Ellie Bamber, Ayami Nakajo, Liu Wen a mnoho dalších. 

CHANEL FALL-WINTER 2018/19 HAUTE COUTURE

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole