Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Módní ikonou už ve 4 letech! Chlapeček napodobuje známé pánské modely

Bára Cihlová/17.6.2014

Jmenuje se Ryker a ještě neví, co slovo móda vůbec znamená. Ve svých 4 letech se už ale stal módní ikonou rodičů a dětí po celém světě. 

Ryker je obyčejný malý kluk, který žije se svými rodiči a bráškou Greyem v Jižní Karolíně v USA. Už ve svých 4 letech se ale stal zdrojem inspirace pro rodiče z celého světa. Jeho blog ministylehacker.com denně sledují statisíce lidí, stejně jako jeho Instagramový profil, který má v tuhle chvíli 137 000 fanoušků!

S nápadem založit si módní blog přišla Rykerova maminka, když jí kamarádka ukázala pár Instagramových fotek dětských celebrit. První, čeho si všimla, byl Gucci pásek a Ferragamo botičky, které mělo jedno z dětí na sobě. 

"Ačkoliv jsem si říkala, že ty děti vypadají úžasně, věděla jsem, že bych svým dětem nic takového pořídit nemohla. Ryker a Grey jsou prostě kluci v každém ohledu. Rychle se ušpiní, občas se poperou a hlavně strašně rychle rostou!", dodává. 

V tu chvíli ji napadlo, že by nebyl špatný nápad, založit si blog, na kterém by kluci napodobovali styl pánských modelů, přitom by oblečení nebylo značkové a v obchodech by bylo hravě k sehnání. Nápad, který měl původně sloužit jen pro zábavu a jako zdroj inspirace pro rodiče v blízkém okolí, se brzy stal internetovou senzací. A není se čemu divit! Ryker je jako malý model prostě k sežrání.

No

Zdroj: ministylehacker.com

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama