Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Mel zahajuje jarní sezónu v obchodech Destroy!

redakce/24.5.2014

Už máte nakoupené střevíčky na léto? Že ne? Tak to hned utíkejte do Destroye, kde si určitě vyberete! K dostání je tu od května krásná a hlavně pohodlná kolekce bot MEL, která je mladší sestřičkou proslulé značky Melissa, známé svými modely z recyklovaného plastového materiálu Melflex.

Když se řekne plast, možná se některá z vás lekne. Bát se ale určitě nemusíte, kolekce je navržená tak, aby byla především pohodlná a skvěle se hodila i do města na delší chození. Strach nemusíte mít ani z případného deště, voda vám totiž sandálky nezničí. Celá kolekce je navíc hypoalergenní a provoněná jahodovým aroma, takže budete mít nohy voňavé i po celém dni nakupování. 

A co pro vás nová jarní kolekce nachystala? Najdete v ní třeba střevíčky na podpatku které tlumí nárazy při chůzi a vy v nich budete mít chuť tančit. V balerínkách s lehkým perforováním si zase ráda vyrazíte do města i na party. Bavit vás budou i zdobené sandálky, které na první pohled vypadají jako klasické žabky, ale mají pevné uchycení kolem kotníku, takže vám při chůzi dodají jistý krok. A oceníte i roztomilé flip-flopy s něžnou kytičkou, ve kterých si můžete vyrazit… no třeba na pláž! My v redakci jsme si domů odnesly balerínky Mango se třpytivým povrchem a děrovaným designem, vřele doporučujeme!

 

Mel - Special II, 1090 Kč

 

Mel - Special II, 1090 Kč

 

Mel - Mango III, 1090 Kč

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama