Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kristen Stewart novou tváří značky Chanel!

redakce/4.5.2014

Nahlédněte s námi pod pokličku kolekce Métiers d’Art! Oblíbená americká herečka Kristen Stewart si vyzkoušela spolupráci s úžasným Karlem Lagerfeldem a výsledkem jsou tyhle zatraceně sexy snímky i video z natáčení!

Kristen Stewart, hvězda romantické upírské ságy Twilight, se pro letošní rok stala tváří kolekce Métiers d’Art, kterou CHANEL produkuje jednou ročně a která má světu předvést kreativitu celého týmu. Letos je celá kampaň, samozřejmě jak jinak než pod vedením Karla Lagerfelda, inspirovaná romantickým Dallasem a nese název Métiers d’Art Paris Dallas 2013/2014. 

Propůjčením své tváře značce Chanel tak Kristen Stewart přebrala žezlo po loňské hvězdě minulé kolekce inspirovaná Skotskem, herečce Tildě Swinton.

“Vždy se cítím poctěná, když nosím Chanel a jsem ve společnosti Karla Lagerfelda. Je pro mě opravdovou inspirací”, komentovala spolupráci herečka. 

Video Behind the scenes:

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole