Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

JOSEPH v DUSNI3

Americká značka Diane von Furstenberg není jedinou jarní novinkou pražského concept storu DUSNI3. Vůbec poprvé se v České republice objeví dámská móda uznávaného britského labelu Joseph, který vyniká zejména svým čistým a minimalistickým designem. 

Jako symbol perfekcionismu se tedy sortiment této atraktivní značky, propagující nenásilné verze soudobého power-dressingu, objeví právě v zázemí zajetého concept storu DUSNI3. Zde se představí aktuální jarní kolekce, jejíž kontury inspirovala legendární modelka Stella Tennant.

A neboť je také ona sama symbolem dynamické a jednoduché pánské elegance, je i zemitá jarní kolekce nasáklá androgynní elegancí. Tu a tam protkaný oranžovou a odstíny zelené se tak jarní příspěvek značky Joseph stává osvěžujícím koktejlem soudobého trendy minimalismu, který v portfoliu značky zastupuje už i belgický designér Jean-Paul Knott. Britská značka, která vstoupila na módní scénu v roce 1984, nese jméno po svém zakladateli – Josephu Ettedguiovi. Jeho schopnost nabídnout ženám ve svých obchodech neotřelou módu ho brzy katapultovala do pozice jedné z nejvlivnějších módních osobností své doby. 

Díky jeho butikům, které kromě jeho značky nabízely i zboží dalších tvůrců, získal věhlas například Kenzo Takada, Azzedine Alaïa nebo Yohji Yamamoto. Za Josephem tak stojí kus historie, tradice, odvahy, elegance i svůdnosti. A všechny tyto atributy můžete nyní hledat na známé adrese – DUSNI3.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole