Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jarní trend: Oranžový měsíc lásky

Bára Cihlová/9.5.2014
Reklama

Potřebujete se naladit na pozitivní vlnu? Propadněte kouzlu oranžové a užijte si máj v pohodě a s dobrou náladou.

Věděli jste, že oranžová barva je symbolem optimismu, mládí a radosti ze života? Je to tak! Navíc je prokázané, že pohled na oranžovou potlačuje únavu a pomáhá proti pesimismu a depresím, takže pokud se obléknete do oranžové, budete kolem sebe šířit úsměvy a dobrou náladu. Jestli jste se tedy po zimě ještě nevymanili z šedého limba, oranžová vás nastartuje tím správným směrem a udrží vás svěží a dobře naladěné za každé situace. 

Zalovte proto v šatníku nebo vyrazte na nákupy. Dávejte si ale pozor, abyste to s oranžovou nepřehnali. Tahle veselá barva je sice skvělá, ale samozřejmě zase nechcete vypadat jako chodící pomeranč, takže je potřeba s ní zacházet jako s šafránem. 

Pokud budete kombinovat neutrální kousky s výraznou oranžovou, nemůžete šlápnout vedle. Vdechne tím vašemu šatníku nový, svěží život. Klasické kousky se v barevné kombinaci promění v nevšední a neokoukané a vás i vaše okolí tak budou v tu ránu víc bavit. Vyzkoušejte například oranžovou v kombinaci s nestárnoucí černou a bílou nebo v kombinaci s denim základem.

JARNÍ TREND: Oranžový měsíc lásky

Šaty Zara, 1499 Kč

Náhrdelník Zara, 999 Kč

Kabelka Frida, Baldinini, 23 300 Kč

Plavky H&M, 699 Kč

Boty Mango, 499 Kč

Lak na nehty Avon, 129 Kč

Top Marks&Spencer, 599 Kč

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama