Přejít k hlavnímu obsahu

Essence uvnitř šperku

Šperky odjakživa slouží především ke zkrášlení člověka. Měly by ale také odrážet emoční podstatu nositele. Málokterý šperk je však dnes tak autentický. Naštěstí s velmi senzitivním konceptem přichází šperkařství Pandora. Jejich hodně populární produkt – náramek s doplňujícími komponenty – totiž nyní prošel malou proměnou.

Pandora v rámci sortimentu oblíbených náramků představuje kolekci Essence. Kolekce Essence vyjadřuje emoce, pocity, stav duše. Je inspirací k objevení pravého já, a to díky krásným a symbolickým přívěskům, které zdůrazňují vnitřní hodnoty, naděje a životní touhy. Kolekce pak představuje šperky ze sterlingového stříbra, a sice úzký náramek s jemně decentními ručně vyráběnými přívěsky.

Přívěsky z kolekce jsou uzpůsobeny, aby lehce vklouzly na náramek a na svém místě pevně setrvaly. To vše díky inovativnímu patentovanému designu, který tvoří flexibilní silikonové jádro umístěné uvnitř každého stříbrného přívěsku. Kolekce tak napomáhá pochopit složitost vašeho podvědomí a charakteru. Byla vytvořena ženami k inspiraci ostatních žen.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole