Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

EDITORIAL: Moment volby

Jan Boublík/13.1.2014

Každá to zná – moment volby, který se mnohdy stává i momentem překvapení. Ráno vstanete a postavíte se před skříň. Kým dnes budete? Přesně takový pocit se redakce Marieclaire.cz pokusila zachytit s fotografkou Bambi Christou v okouzlující fotostory, kterou jsme zasvětili hned několika věcem.

Do centra našeho příběhu jsme obsadili krásnou blogerku Něžnou Barbaru a její příběh jsme zasadili do prostor jinak osamělého Kafkova domu blízko Staroměstského náměstí, kde v prázdných pokojích tato skutečně křehká slečna tápe ve svém nerozhodném osamění. Navíc vám v exkluzivní fotostory kromě krásné Barbary představujeme poslední kolekci ze studia originální české značky PBL Prague, kterou tvoří charismatičtí tvůrci Pavel Brejcha a Katarína Kral. Tak se jen pokochejte!

by BAMBI & JAN

koncept & styling: Jan Boublík

fotografie: Bambi Christa

oděvy: PBL Prague

modelka: Něžná Barbara  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole