Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

David Beckham pro malé fotbalisty

redakce/14.1.2014

Kolekce Davida Beckhama pro H&M už je celkem tradiční záležitost. Pro muže se tak každý půlrok naskytne jedinečná příležitost pořídit si v sortimentu oblíbeného švédského řetězce alespoň část z charakteristického stylu legendárního fotbalisty. Pro ženy to znamená jediné – „obleč si svého muže“. 

Pro jarní sezonu si však Beckham připravuje trochu odvážnější bonus, rozhodl se totiž, že svou edici rozšíří o nabídku oblečení pro děti. Možná se tak pro vás letošní jaro a Beckhamova kolekce zapíšou pod novým heslem: „Obleč si svého syna.H&M kolekce s Beckhamovým podpisem totiž nabídne řadu pro chlapce, která bude zahrnovat krátká pyžama, tílka, podvlékací trička, domácí tepláky a sadu hned několika trenýrek. 

Edice odráží tradiční charakter Beckhamových kolekcí, tudíž je stejně uvolněná a kvalitní. Kolekci pak představí ukázka z videokampaně, kterou nejprve spatří diváci na americkém kontinentě, během zahájení dlouho očekávaného Super Bowlu 2. února. Pokud tak máte doma dva fotbalisty – velkého i malého –, máte se na co těšit.  

David Beckham pro malé fotbalisty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole