Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Co budou nosit naši muži?

Jan Boublík/20.1.2014

Víme, co budou nadcházející sezonu nosit vaši muži! Byli jsme se totiž podívat na týdnu módy v Milánu, kde jsme obhlídli ty nejlepší pánské kolekce (a jednu minidámskou). Pojďte tak s námi do backstage příští zimy!

Milán je město módy, nového umění, přímočarých lidí, dobré pizzy, ale bohužel i smogu. Právě onen opar nás nad městem přivítal hned první den, a tak jsme byli rádi, že nás kromě toho ve městě čekají i přímočaří lidé, kteří dělají přímočarou módu. Thank God!

První skvělou přehlídku, kterou jsme viděli, byla ze studií uznávané Prady. Kolekce podzim/zima 2014 se vrací k základům existence legendárního jména a mužům v nadčasovém pojetí káže krepdešínové vázanky, barevně dokonale vyvážené slim obleky, trochu té zhýralé kožešiny a syntetického nylonu, který se stal jedním ze symbolů kultovní značky. Dynamický hudební mix, živý orchestr a potemnělý sál ústředí, odkud kreativní ředitelka Miuccia Prada každý půlrok pouští své geniální nápady, tak přidal na impozantnosti celé přehlídky, jež ukázala i něco z dlouho očekávané dámské Pre-Fall edice. Ta se tentokráte řídila směrnicemi skutečného ženství a exkluzivity. Kožešinové kabáty a lehké šaty z nejjemnější jehněčí kůže doplnil elektrizující mix zářivých i tlumených barev. Po přehlídce novináře v zákulisí přivítala sama návrhářka Miuccia Prada a s každým si skromně potřásla rukou. Každého názoru si totiž cení a s nadšením mluví o své inspiraci uniformitou. Krása!

Co budou nosit naši muži?

Stejná jako na přehlídce Fendi. V našem programu další jednička. Tradice tohoto římského módního domu zakotvila na (z kozí vlny vytvořeném) kožešinovém mole, kde se prošlo dohromady 46 modelů, vytvořených z poctivé exkluzivity. Posuďte sami. I v zákulisí této přehlídky jsme pak strávili velmi příjemný čas. Zde byla novináře přivítat kreativní ředitelka Silvia Venturini a její dvě dcery. Příjemná společnost! Obzvláště přičteme-li, že ta malá žena dokáže vytvořit tak obrovský kus práce. Aneb když žena obléká muže. Do čeho z obou kolekcí byste  muže oblékla vy?   

Co budou nosit naši muži? II.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole