Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

CHANEL Haute Couture jaro-léto 2018: Procházka romantickou zahradou

Připravila: Nga Luongová, foto: Chanel/24.1.2018
Karl Lagerfeld pozval své hosty na jarní zahrádku v pařížském Grand Palais, kde představil snovou kolekci haute couture pro tento rok. 

CHANEL přehlídka haute couture pro jaro-léto 2018 se nesla ve velmi romantickém duchu. Nesměly chybět květinové doplňky, které Karl Lagerfeld zapletl do vlasů modelek. My jsme byli okouzleni tvídovými šaty s ladícícmi kozačkami, róbami zdobenými drobnými korálky, objemným tylem nebo peřím. Nakonec se nám zastavil dech při pohledu na svatební šaty (nebo spíš oblek), který by se rozhodně líbil i Coco Chanel. 

Podívejte se na přehlídku, kde se potkaly ambasadorky Anna Mouglalis, Caroline de Maigret, Clotilde Hesme, Rinko Kikuchi, Yara Shahidi, Ellie Bamber a další známé tváře jako je Sofia Coppola, Isabelle Huppert, Marion Cotillard, Julia Roy a Leila Slimani.

FOTOGALERIE: CHANEL Haute Couture Jaro-Léto 2018

Zhlédněte také fotografie líčení a vlasového stylingu:

CHANEL Haute Couture jaro-léto 2018: Beauty

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole