Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

CHANEL Cruise 2019: La Pausa

Připravila: Anna Křenková, foto: CHANEL/7.5.2018
Není žádným tajemstvím, že přehlídky proslulého módního návrháře Karl Lagerfelda vyrazí pokaždé všem dech svojí pompézností. Módní dům Chanel vzal před několika dny všechny pozvané na plavbu lodí La Pausa.

Sezónu co sezónu jsme mohli vidět pařížský Grand Palais proměnit se ze supermarketu, přes oázu s vodopádem až po letošní plavbu na lodi La Pausa. CHANEL Cruise 2019 představila novou kolekci, kde se modelky jako Bella Hadid, její sestra Gigi či Barbara Palvin, prošly po mole ve tvídových baretech. Většina modelek měla oblečené bílé punčocháče, módní kousek, který byl „passé“ po nějakou dobu a již zmiňovaný tvíd se objevil nejenom na baretech, ale i v provedení sak, sukní a šatů.

Přehlídku s názvem La Pausa, která byla pojmenována takto podle vily Coco Chanel (postavena na Francouzské riviéře okolo roku 1930), doplnily také známé Chanel tváře jako Kristen Stewart nebo Lily-Rose Depp, jenž seděly v prvních řadách.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole