Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Carrie a její botičky

redakce/13.1.2014

„Už o tom přemýšlím dlouho, ale teprve teď jsem se k tomu odhodlala,“ omlouvá svou váhavost hollywoodská herečka Sarah Jessica Parker. Představitelka legendární Carrie Bradshaw, hrdinky ze seriálu Sex ve městě, se totiž už dlouho připravovala na debut vlastní řady bot.

A zdá se, že po dlouhém vyčkávání se letos konečně dopídíme první várky atraktivního stylu s rukopisem legendární módní ikony. Přichází totiž první ukázka ze SJP kolekce. Klasické balerínky s neonovým potiskem, sexy lodičky s pigmentem červené, romantické sandálky s šifonovým květem v černém sametu a sexy daywear kotníčkové šněrovačky. Kolekce Sarah Jessicy Parker nabízí vše, co šelma z betonové džungle potřebuje. 

Láska Carrie Bradshaw k botám mě donutila vyzkoušet mnoho modelů,“ říká Sarah, která shoemanii, tou trpíme i my, zcela podlehla právě během natáčení seriálu. „V módě občas nezáleží tolik na ničem jiném, jako právě na botách,“ dodává pak oblíbená SJP. Sama si pak ve své kolekci nadělila model nesoucí její jméno. Jedná se o béžové lodičky otevřeného tvaru s hladkou špičkou. Mimoto se však v hvězdné kolekci objevuje mnoho již notoricky známých modelů. Včetně variací legend ze sortimentu známého obuvníka a miláčka samotné Carrie Manola Blahnika.  

Carrie a její botičky

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole