Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

♥ Bling, bling jaro

Jan Boublík/9.1.2014
Připravte se! Nadcházející jarní sezóna se na vás těší se vším tím bling bling, co si pro vás designéři módních značek přichystali. 

Jaro totiž bude také o tom, jak se nejlépe blýsknout. Když Marc Jacobs vykládal saka jarní kolekce Louis Vuitton bohatými segmenty jakýchsi černých krystalů, rozhodně nepočítal s tím, že přes ně sako přehodíte kabátek a schováte se pod klobouk. Ani Rafovy metalické sukně, z tropické Dior kolekce, by takovou zradu - jak se tak říká - nevydýchaly. Třpytky celého světa vám tak právě teď leží u nohou, provětrejte s nimi svůj šatník!

1. Metalické reinterpretace nyní už klasických Kenzo mikin přinášejí trochu SUPAFLY extravagance pařížských ghett. Nasaďte Eiffelovku a jde se!

Paradoxně něžnější bling bling detaily nabízí i kolekce doplňků Erotica od Diesel, která tvrdí, že jednou z nejdůležitějších věcí je "sexiness“.

Žijte zlatem, když se stává tím nejupřímnějším nástrojem, kterým Isabel Marant specifikuje svou disco-fever v Cruise kolekci pro rok 2014. (Z dnešního pohledu už tradiční model takzvaných Disco Poppy lodiček se na přehlídkovém mole Isabel Marant poprvé objevil v roce 2009.)

A zlato podruhé, tentokrát v podání Bottegy Venety. Osmnácti karátová verze ikonického psaníčka Knott je zkrátka neodolatelná. 

A kdo se už nemůže dočkat letních prázdnin a putuje za sluncem, nechť ho provází metalická síla z Cruise kolekce Louis Vuitton, která se promítá v jednoduchosti pohodlných kristusek, ale také v rafinovanosti zlatého klínku.

Poslední bling bling krása je pak sázená písmenem G. Gucci ve své večerní kolekci představuje fuchsiové krystaly zasazené do zlata na černém koženém řemínku. Jednoduché a sexy...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole