Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Benátské dobrodružství v režii Louis Vuitton

Drama a fantazie, dvě opojné ingredience, které značka Louis Vuitton míchá ve svých krátkých filmech, které jako ze snu přicházejí s těmi nejbáječnějšími cestami po celé zeměkouli. Druhý díl takzvaných L’Invitation au Voyage představuje další část alegorického příběhu. Benátské dobrodružství pojednávající o zázračném setkání navazuje na první video-příběh o létání vzduchem a cestování časem.  

Arizona Muse, známá americká topmodelka, coby žena elegantní a sebevědomá přijíždí do Benátek uprostřed noci. Zaujme ji hudba linoucí se z velkolepého paláce, a tak se rozhodne, že vstoupí... Uprostřed velkolepého sálu se ocitá uprostřed maškarního bálu a u cembala sedí pozoruhodný muž s dvojbarevným pohledem. Oči Arizony Muse a Davida Bowieho se tak setkají a on hraje – jen pro ni.

Speciální aranžmá skladby I’d rather be high jakoby prostupovala duší každého z pozoruhodných návštěvníků bálu. Kouzlo hudby působí – Arizona je najednou obklopena různými postavami. Mladá žena zavře oči – pokud je to sen, tak si chce jeho podobu uchovat v nejhlubších místech své duše. Když oči znovu otevře, hudba přestala hrát… Je den. Všechny postavy zmizely. Ani David Bowie už tu není. Arizona ze své kabelky Vivienne vytáhne hudební partituru – jediný důkaz o tom, že proběhlo jejich neuvěřitelné setkání.

 

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama