Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Michelle Obama se ukázala na Grammy's 2019 a pronesla ikonickou řeč!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/11.2.2019
#womenpower 

Již na samém úvodu včerejších cen Grammy, se Michelle Obama nečekaně objevila na pódiu vedle moderátorky této události Aliciy Keys, zpěvaček Jennifer Lopez, Lady Gaga a herečky Jady Pinkett Smith, aby vyznala svou lásku hudbě i ženám, které ji tvoří. Všichni přítomní byli z její překvapivé přítomnosti jako omámeni a my se tomu absolutně nedivíme. Vždyť jde o ženu s velkým “Ž”! Dokonce i Alicia Keys vypadala, že nemůže uvěřit tomu, kdo jí pomáhá uvést celý galavečer.  

Michelle Obama totiž pronesla krátkou, ale naprosto dokonalou řeč, kde ukázala nejen to, jak je skromná, nohama na zemi a vlastně stejná jako my všichni ostatní, ale prozradila i fakt, že spoléhá na hudbu jako na společníka, který ji provází dobrými i špatnými časy... A dokonce nezapomněla ani zmínit Beyoncé, která se večeru nemohla účastnit, díky její písni “Run the world”. Nemůžete se dočkat, až si přečtete celou řeč? Tady je:  

“Od 'Motown records', která jsem oposlouchala na jihu, po písně, jež 'vládnou světu (who run the world)', co mě naplňovaly poslední dekádu, Hudbami vždy pomáhala sdělit můj příběh. A vím, že tohle platí pro všechny přítomné. I když máme rádi country, rap, rock... muzika nám umožňuje sdílet sebe sama - naši důstojnost i smutky, naděje i radost. Dovoluje nám slyšet jeden druhého a otevřít se. Hudba nám ukazuje to, na čem záleží. Příběhy, jež se skrývají s za každým hlasem, notou a hudbou. Je to tak dámy?” 

A to by nebyla Michelle Obama, aby neukázala svou vděčnost a velikost ještě i na Instagramu:  

“Velkou součásti přátelství je pro mě i to, že jsem tady pro své dívky - ať už jde o narozeniny, rychlé setkání po práci a nebo velký životní milník. Proto jsem nadšená, že jsem tu mohla být i pro jedinečnou Aliciu Keys na Grammy's. Jde totiž o jednu z nejupřímnějších, starostlivých a přemýšlivých osob, kterou znám -  a neexistuje nikdy lepší, kdo by nám mohl pomoci oslavit jednotící sílu hudby.” 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama