Přejít k hlavnímu obsahu

Met Gala 2018: Nejzajímavější róby inspirované katolickou církví

Připravila: Anna Křenková, foto: Getty Images/8.5.2018
Met Gala je nejočekávanější módní událost celého roku, na kterou čeká celý svět. Pojďte se s námi podívat na ty nejkrásnější róby, které si oblékly celebrity.

Metropolitní muzeum v New Yorku se včera proměnilo v Mekku módy. Společenskou akci Met Gala, která letos byla s tématem Heavenly Bodies: Fashion and Catholic Imagination, navštívila řada známých tváří.

Kylie Jenner se objevila poprvé od porodu v doprovodu Travise Scotta, oba oděni v „custom“ designech od Alexandra Wanga. Kim Kardashian na sebe upoutala pozornost zlatými šaty z ateliéru Versace, Lana Del Rey po boku Jareda Leta, oba oděni do náboženských designů kreativního ředitele Gucci Alessandra Michele. Ovšem jako každý rok, nejvíce obdivu získala zpěvačka Rihanna, která oblékla stříbrnou róbu a proměnila se na noc v papeže módy.

MET Gala 2018

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole