Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

MEGXIT: Královna svolala radu, kde se rozhodne osud Harryho a Meghan 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/12.1.2020
Co teď pár čeká? Kde budou pracovat? Přestěhují se? Zavrhne je královská rodina? A proč vůbec k tomuto rozhodnutí došlo? 
Reklama

Princ Harry a jeho manželka Meghan způsobili obrovský královský skandál, který nemá v historii obdoby. Rozhodli se, že po mnoha měsících reflektování a vnitřních diskuzí” budou hrát “v této instituci novou, progresivní roli,” a vzdali se svých královských rolíTo překvapilo nejen celý svět, ale také samotnou královnu, která s tímto krokem nebyla obeznámena a podle všech dostupných informací je nyní velice zklamaná.  

Nicméně vše naznačuje tomu, že mezi vévodou a vévodkyní ze Sussexu a královskou rodinou došlo k odcizení. A pár má pocit, že jsou dlouhodobě “ignorovaní a izolovaní, alespoň to uvádí zdroje blízké Meghan a HarrymuCítí se být po tlakem protokolu i médií a chtějí hledat nezávislost. A co bude dál? To je ještě ve hvězdách, ovšem možná se to dozvíme již brzy po pondělním summitu, který svolala královna a kde se budou o jejich osudu rozhodovat všichni důležití členové rodiny.  

Mezitím je ovšem Meghan v Kanadě. O této zemi se spekuluje, že se stane druhým domovem páru. Většina místních občanů jsou tomuto “azylu” nakloněni a přejí si, aby zde Harry zastával funkci kanadského guvernéra. Toto místo zastávají od roku 1952 výhradně Britové a princ by tak nahradil astronautku Julii PayettovouVypadá to ale, že ani Meghan nebude mít o práci nouzi. Tato herečka totiž nedávno podepsala smlouvu se společností Disney, které propůjčí svůj hlas k některému z připravovaných projektů.   

Čtěte také: Harry a Meghan se vzdali svých královských povinností 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama