Přejít k hlavnímu obsahu

Meghan Markle našla spirituální trik, který ji dělá mnohem šťastnější

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/3.10.2018
Víte, že Meghan měla svůj vlastní blog - The Tig? Ten už však bohužel neexistuje.

Také občas sedíte v tichu a jen uvažujete o stavu své existence? Potom máte s vévodkyní ze Sussexu něco společného. Její blog The Tig, byl jedním z nejzdravějších a nejklidnějších míst na internetu plný zamyšlení, rozhovorů s inspirativními ženami, oblíbenými recepty a jak jsme nedávno objevili, také zde Meghan sdílela své tajemství štěstí! V jednom ze svých postů napsala, že se setkala s “mystickým člověkem”, který sám sebe nazýval “světlem” (ano, i to je Los Angeles) a ten jí zasvětil do védské meditace. Herečka byla k této metodě zpočátku skeptická, až jí celý “rituál” doslova pohltil.

Uvedla, že jde o praktiku, která je zprvu velmi skličující a popisuje, jak ji zastrašily všechny její myšlenky, rozptýlení a nuda, které tento proces provázely, ovšem za rok již popisuje “ticho, které otřáslo jejím světem”. “Nemohu vysvětlit proč nebo jak, ale prostě se to stalo. Jsem mnohem šťastnější, a právě meditace je tím důvodem,” napsala. A jak praktikovat védskou meditaci? Klíčem je najít si pohodlí, vnímat svůj dech, ztratit se ve svých myšlenkách a neodporovat žádné ideje, která projde vaší hlavou.

Meghan však není jedinou slavnou osobností, která této metodě propadla. Oblíbili si jí také Russel Simmons, Katy Perry, Hugh Jackman nebo Oprah Winfrey. Proč to tedy třeba již dnes nevyzkoušet? My tomu jistě dáme šanci, protože když už nic jiného, alespoň si dopřejeme trochu klidu v rušném světě jen sami se sebou.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole