Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Meghan Markle a Gloria Steinem mluví o ženských právech ve virálním videu 

Getty Images
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Youtube/1.9.2020
“Pokud nevolíte, neexistujete.”    
Reklama

Meghan a Harry se po měsících diskusí vzdali svých královských povinností. Ztratili své tituly a přestěhovali se do Los Angeles, aby se zde věnovali své tříčlenné rodině a duševnímu zdraví. Jako aktivní členové královského klanu měli spoustu povinností a charitativní práce. Od jejich rezignace se spekulovalo o tom, co vlastně budou dělat. Pustí se do politiky, založí vlastní charitu nebo se budou držet od všeho dál? Zdá se, že to vypadá na tu první variantu. Meghan oproštěna od královského protokolu se nebojí říci svůj názor. A dokázala to tento týden, kdy ve virálním videu diskutovala s feministkou Glorií Steinem.  

Tyto dvě ženy probraly témata týkající se ženských práv v sympatické atmosféře zahrady vévodkyně a této debaty se účastnil dokonce i pes MeghanMluvily o tom, jak každý hlas je důležitý a že ženy jsou propojeny v tom, jakým způsobem jsou hodnoceny. Video z produkce MAKERS Women se stalo okamžitě internetovou senzací.  

Megs, vítej doma. Jsem tak ráda, že jsi zpět,” uvedla Gloria celý rozhovor, dříve, než začala promlouvat o důležitosti posílení postavení žen. “Lidé zapomínají na to, jak tvrdě jsi bojovala, a další jako ty, za to, abychom my ženy byly tam, kde jsme teď,” kvituje ve videu Meghan načež jí Gloria odpovídá: “pokud nevolíte, neexistujete.”  

Celý rozhovor stále ještě nebyl zveřejněn, ale my už se ho teď nemůžeme dočkat. Protože tyto dvě ženy společně - to je opravdu geniální kombinace.  

Čtěte také: LOVESTORY MEGHAN A HARRYHO: Kdo řekl “miluji tě” jako první?

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama