Přejít k hlavnímu obsahu

Meghan a Harry už vystřídali tři chůvy 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/2.7.2019
Co se to děje?   

Malému Archiemu Harrisonovi jsou sice jen dva měsíce, ale zdá se, že již zažil značnou fluktuaci personálu. Podle nových zpráv mají královští rodiče problém najít tu správnou osobu, která by se starala o jejich potomka.  

Deník Sun uvedl, že Meghan a Harry již zaměstnávají třetí chůvu poté, co pro ně první dvě přestaly pracovat. Ovšem dříve, než začneme dělat dramatické závěry, může to být jen z toho důvodu, že se zkrátka mění potřeby rodiny, stejně tak, jako potřeby dítěte (první chůva byla pouze noční sestra, která dohlížela na dítě). Zdroj blízký královské rodině uvedl, že Meghan i Harry berou volbu chůvy opravdu velice vážně. “Je to hluboce osobní volba, kterou nechtějí uspěchat. Chtějí se rozhodnout správně a neriskovat.” 

Ať už jde o skutečné drama nebo jen o královské drby, je celkem možné, že střídání této pracovní síly bude v paláci pokračovat. Meghan a Harry totiž nedávno oznámili, že se na podzim chystají na delší cestu po Jižní Africe a malého Archieho berou s sebou. Takže buď musí být aktuální chůva svolná k takové “pracovní” cestě nebo ji budou nuceni vyměnit. Také nesmíme zapomínat na fakt, že každý člověk, který se pohybuje takto blízko královské rodině, musí podepsat velmi komplexní a rozsáhlou smlouvu o mlčenlivosti, což může být také pro mnohé zaměstnance problém.  

Čtěte také:
Jak teď bude vypadat život Meghan, Harryho a malého Archieho?
OPRAVDOVÝ PŘÍBĚH: Jak se Meghan a Harry seznámili? Šli na rande na slepo
Víme, kolik mají "na účtě" jednotliví členové královské rodiny!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole