Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Meghan a Harry se přestěhovali do Los Angeles. Je to kvůli nové práci?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/28.3.2020
A co koronavirus? Budou v bezpečí?    
Reklama

Podle všech dostupných informací to vypadá, že se Harry a Meghan oficiálně přestěhovali do Los Angeles. Královská dvojice opustila svůj nový domov ve Vancouveru a usídlila se v L.A., kde jmomentálně v karanténě. Entertainment Tonight uvádí, že “to bylo jejich plánem od začátku, kvůli práci.” 

The Sun je konkrétnější: “Harry a Meghan opustili Kanadu navždy. Hranice se zavíra a pravidelné lety končí. Museli ven. Plánovali to však delší dobu. Uvědomili si, že Kanada jim z různých důvodů nebude vyhovovat a chtějí se usadit v L.A. Mají tam velkou základnu podporovatelů a tým hollywoodských agentů a PR manažerů. Meghan zde má i mnoho přátel a matku Dorii.” 

Královský pár si je velmi vědom krize, se kterou se svět momentálně potýká. Meghan uvedla, že Harry komunikuje denně se svým bratrem, královnou i otcem, který je aktuálně koronavirem nakažený a nachází se v izolaci ve Skotsku. Celá krize prý královskou rodinu přivedla opět dohromady a stmelila.  

Co se týče pracovních nabídek, vypadá to, že je bývalá herečka nestíhá odmítat. Nyní však na jednu kývla. Objeví se ve filmu (tedy alespoň její hlas) na nové streamovací platformě Disney+ s názvem Slon. Jedná se o velkou událost, protože je to Meghanin první královský “gig”. A jak se jí tato příležitost naskytla? Nejspíš za ni vděčí svému manželovi, který byl viděn na premiéře filmu Lví král, jak se baví s generálním ředitelem společnosti Disney Bobem Igerem 

A o čem tento připravovaný film bude? Příběh sleduje sloní matku Shani (ano, tu namluví Meghan) a jejího syna Joao při epické cestě pouští. Výtěžek z tohoto snímku půjde na pomoc organizace Elephants Without Borders 

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Čtěte také: Princ Charles má koronavirus. Jak je na tom následník trůnu?

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama